Hizmetlerimiz

Boya Badana

Evinizi dönüştürmek için ekonomik koşulları da göz önünde bulundurarak size en uygun fiyatı sağlayacağımızdan ve kusursuz bir işçilikle projeyi tamamlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Boyanın uygulanacağı alanın metrekaresine, tadilatın boyutuna ve projenizdeki diğer ayrıntılara göre size yaklaşık bir maliyet sunacağız..

En doğru fiyatı ise, boya badana ustamız evinizi gördükten sonra öğrenebilirsiniz. Duvarlardaki çatlaklar, su alan yüzeylerde oluşan küfler, sararmalar ve dökülmeler, kapıların boyanması, işçilik ve malzeme maliyetinde hesaplanan kalemlerdir.

boya badana hizmetlerimizle duvarlarınızı ve tavanlarınızı yeniden boyamaktan daha fazlasını elde edersiniz. Boya rulosunu duvara sürmeden önce, ne istediğinizi anlamak için tasarım, renk şemaları ve boya kalitesi üzerine sizinle konuşuruz. Beklentilerin ötesine geçmek için hiçbir detayı kaçırmayacağımızı size garanti ediyoruz.

Mantolama

Çok sıcak veya soğuk bölgelerde kullanılan iyi monte edilmiş ısı yalıtımı, bina boyunca, yerden çatıya, duvarlara ve cephelere kadar enerji verimliliğini garanti eder.

Mantolama, bina cephesinden ısı kaybına engel olarak binalarda enerji kullanımını azaltmak amacıyla yapılan önemli bir yapı teknolojisidir. Binalarda dış sıcaklığın ya da soğuğun içeriye girmesine izin vermemek ve bunun tersi olarak içeriden dışarıya hava sirkülasyonunu engelleyerek evin enerjisinden tasarruf etmek, "mantolama nasıl yapılır?" sorusuna kısaca verilecek en net cevaptır.

Mantolama Nedir? Ne İşe Yarar? sorusuna devam edersek, Isı kaybına tamamen engel olmak veya minumum seviyelere çekmek için yaptığımız uygulamalara "mantolama" denir. İnşaat esnasında yalıtım yaparak doğal gaz ve elektrik sarfiyatını azaltarak "enerji tasarrufu" sağlayan işlemlere denir mantolama. Bununla beraber dış cephede söve kaplama uygulamaları en popüler ve trend dış cephe kaplama uygulamalarındandır.


Fiyat Teklifi Al

Çatı İçin Yalıtım Uygulamaları

Çatı Yalıtımı; Konutlarda toplam ısı kaybının %25’nin yaşandığı çatılarda ısı yalıtımı uygulamaları, çatının özellikleri, kullanım amacı gibi faktörlere bağılıdır.

Çatılar özellik bakımından; ‘Soğuk ve Sıcak Çatılar’ olmak üzere iki grupta incelenir. Çatı yı teşkil eden tabakalar arasında havalandırılabilen hava boşluğu bulunan çatılara Soğuk Çatılar denir.

Meyilli çatılar genellikle bu cinstendir. Eger çatıyı meydana getiren tabakalar arasında hava boşlukları bulunmazsa, yani tabakalar birbiri üzerine teşkil edilmişse, bu tip çatılara Sıcak Çatılar denir. Genellikle düz teras çatılar bu tipe iyi bir örnektir. Her ne kadar uluslararası literatürde çatılar genel olarak soğuk ve sıcak diye tanımlanırsa da ülkemizde bu şekilde bir tanımlama yaygın değildir. Bizde daha ziyade oturtma veya teras çatılar diye adlandırılır.


Fiyat Teklifi Al

Alçıpan – Kartonpiyer

Kusursuz bir şekilde işlenerek sizler için hazır hale getirilen desenli kartonpiyerler ile mekanlarınıza farklı bir hava katabilirsiniz

Alçı kartonpiyer ekonomik, basit uygulanabilen, yapılarda gizlenmek istenilen bölümleri estetik güzellik katarak gizleyen, dekorasyon hedefi ile tavan ve duvarlarda sarfedilen katıklı alçı ve sertleştirilmiş mukavvadan oluşturulan ve genelde sarfedilen bir yapı malzemesidir.

Kartonpiyer Çıtalar : Yapıların tavan ve duvar kenarlarına 30–35 cm içeriden yapıştırılarak uygulanır. Dekoratiftir bir üründür. Köşe Profilleri: Yapıların tavan ve duvar birleşim kısımlarında sarfedilen dekoratif bir yapı malzemesidir. Gizli Işık Profilleri : İç mekanı aydınlatmak amacıyla sarfedilen aydınlatma sistemlerini saklamak amacıyla tonozların alt kısmına uygulana dekoratif bir yapı elemanıdır.


Fiyat Teklifi Al

Çözüm Ortaklarımız

Call Now Button
Open chat